۰۲۱۴۴۱۹۴۴۴۲

کیفیت، محصول جدیدی برای ما نیست

بیست سال است که همراه ماست

امباس

برجسته کردن یا امباس به وسیله وارد آوردن فشار بر روی سطح چاپ شده با استفاده از سمبه و ماتریس (نر و ماده) انجام می‌شود معمولا سیلندر حکاکی شده از جنس مس و یا مواد سخت می‌باشد. امباس زدن معمولا به وسیله ماشن عاج زن انجام می‌گردد، با توجه به اینکه در چاپ افست از ماشین لترپرس و یا ملخی هم می‌توان انجام گیرد. ورق کاغذ یا مقوا تحت فشار کلیشه نر (برجسته) با پرس شدن در کلیشه ماده (گود) کار برجسته می‌شود. موارد استفاده در چاپ کارت ویزیت، سربرگ، جلد و چاپ بروشور، پوستر، چاپ جعبه، چاپ کاتالوگ و...
امباس یا برجسته کاری بسته به نوع جنسی که می خواهیم برجسته شود متفاوت است، اگر از چرم طبیعی، چرم مصنوعی، گالینگور، جیر، مخمل و… که از مقاومت سطحی و کششی بالایی برخوردار است باید از شیوۀ حرارتی استفاده گردد و اگر جنسی که ما می‌خواهیم امباس روی آن اعمال گردد، کاغذ، مقوا و یا هرجنس نازکی که از الیاف سلولزی باشد به شیوه‌ی سرد با ماشین آلات،امباس، لترپرس و ملخی و … انجام می پذیرد.
ماشین عاج زن اتوماتیک  موجود،  در مجموعه شادرنگ آماده ارائه کلیه خدمات مطلوب در زمینه امباس به مشتریان محترم می باشد و در این راستا پیشنهاد میکنیم با کارشناسان واحد سفارشات مجموعه شادرنگ که تبحر و تجربه کارهای مختلفی را دارند به صورت رایگان  مشاوره فرمایید.